Kilka ślubnych przemyśleń

że najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem auta do ślubu śląskie - i możemy się przejechać Bugatti,...McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!Coś mądrego o ślubieŚlub s

Dodane: 07-04-2015 11:11
Kilka ślubnych przemyśleń Na każdą istotną uroczystość w naszym życiu należy się dobrze ubrać, ale też warto zadbać o odpowiedni transport, którym dojedziemy na miejsce. Są wydarzenia mniej i bardziej dla nas ważne, ale myślę, że najważniejszą okazją, aby pokusić się o wynajem będzie ślub. Wynajem - i możemy się przejechać Bugatti,...McLaren albo limuzyną czy innym wymarzonym pojazdem na nasz własny ślub!

Coś mądrego o ślubie

Ślub stanowi ważne wydarzenie w większości społeczeństw. W krajach europejskich panna młoda i pan młody są pytani przez osobę prowadzącą ceremonię, czy pragną zawrzeć małżeństwo ? bez obopólnej zgody małżeństwo nie może być zawarte. Oboje muszą spełniać określone kryteria wiekowe, aby ich zgoda była w pełni świadoma. Publiczna forma ślubu pozwala każdemu członkowi społeczności na zgłoszenie sprzeciwu, jeżeli jego zdaniem istnieją okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ślub


Przemyśl czy stać Cię na słabe zdjęcia

Inna kwestia, że są również fotografie wybitne. Za tym idzie dość wysoka cena, oraz problemy z rezerwacją terminu. Nic dziwnego, jakość musi być droga, a i tak klientów nie brakuje.

Czy warto zatrudnić takiego fotografa na własnym ślubie? Cóż, to zależy od priorytetów. Dobre fotografie zawsze będą doskonałą pamiątką, którą z dumą będzie można pokazywać następnym pokoleniom. Moim zdaniem - warto. Bo to jedyne (poza wspomnieniami) co zostanie z tego wyjątkowego dnia.


Jak wybrać fotografa?

Przejrzyjmy nie tylko galerię na stronie fotografa, ponieważ są tam wyłącznie wybrane, najlepsze zdjęcia. Zwróćmy uwagę również na bloga - tam najczęściej są sesje z każdego ślubu, a jeśli nie, to na pewno będzie ich więcej, niż w portfolio. A jeśli fotograf nie ma bloga? Cóż, to nie za dobrze o nim świadczy.


Podpisać umowę i modlić się żeby wyszły dobre zdjęcia

Kolejna kwestia, to wymagajmy przedstawienia umowy, żeby nie okazało się, że wyjdą później jakieś dodatkowe kwoty do zapłaty. Najlepiej podpisać umowę precyzującą zakres wykonanych przez fotografa prac (ilość zdjęć, fotoksiążka, itd.).

Rozczaruję was, większość zdjęć ślubnych jest po prostu zła, nawet pod względem techniki fotografowania, a co dopiero jeżeli chodzi o artyzm. W wypadku tego typu usługi najważniejszy głosnależy do klientów, z tego powodu liczy się - najczęściej cena.


Terminy, terminy i jeszcze raz terminy

Przede wszystkim - jeżeli zamierzamy się pobrać w sezonie letnim, powinniśmy się liczyć z tym, ze fotograf może nie mieć wolnych terminów. Pamiętajmy, że wesela odbywają się zazwyczaj w soboty, więc ktoś inny może nam "sprzątnąć" fotografa sprzed nosa.

Z tego powodu doradzam wczesną rezerwację, żeby uniknąć problemów. Zwłaszcza, jeżeli wymarzyliśmy sobie, że ta konkretna osoba będzie robić nam zdjęcia.© 2019 http://posrednik.walbrzych.pl/